MOC WYDARZEŃ 29.09.2023

W dniu 29 września 2023 r. mieliśmy ogromną przyjemność organizować MOC WYDARZEŃ, czyli: JS FASHION - TARGI bielizny i rajstop, WARSZTATY I SZKOLENIE ZE SLIM-FITTINGU oraz TAPINGU z firmy JULIMEX oraz POKAZ BIELIZNY oraz after party, dla naszych Partnerów, Klientów oraz Pracowników.

Wśród wystawców na TARGACH gościliśmy marki: MEDIOLANO, AVA, NOVIKA, OBSESSIVE, SELF, HENDERSON, HENDERSON LADIES, LAMA, JULIMEX, GORSENIA, NOTTINGHAM, GAIA, ARUELLE, GATTA, WOLA, NOVITI. Targi to między innymi okazja i szansa na poznanie najnowszych kolekcji ulubionych marek, poznanie przyszłych trendów w modzie, upewnienie się co do planowanych kontraktacji.

 

Kolejnym wydarzeniem w tym dniu były WARSZTATY I SZKOLENIE ZE SLIM-FITTINGU oraz TAPINGU z firmy JULIMEX. Podczas warsztatów Panie miały okazję dowiedzieć w jaki sposób prawidłowo i efektownie wymodelwać biust taśmą SECRET TAPE oraz lepiej poznać markę oraz jej asortyment.

 

Wieczorem po szkoleniu miał miejsce pokaz bielizny oraz kostiumów kąpielowych, kolekcji wiosna-lato 2024 r. marek: AVA i NOVIKA, HENDERSON, JULIMEX, MEDIOLANO, OBSESSIVE oraz ARUELLE. W przerwach podczas pokazu odbyło się rozstrzygnięcie KONKURSU WIZYTÓWKOWEGO z ogromną ilością NAGRÓD ufundowanych przez firmy biorące udział w pokazie.

 

Serdecznie dziękujemy, wszystkim którzy zechcieli towarzyszyć nam w tym dniu, w organizowanych przez nas wydarzeniach i zapraszamy do obejrzenia relacji poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FILMIKI Z NASZYCH WYDARZEŃ:

 

WARSZTATY Z MARKĄ JULIMEX - sprawdź TUTAJ >

 

TARGI JS FASHION - CZ. 1 - sprawdź TUTAJ >

MEDIOLANO, NOVIKA, AVA LINGERIE, AVA ACTIVE, AVA SWIMWEAR, OBSESSIVE, SELF

 

TARGI JS FASHION - CZ. 2 - sprawdź TUTAJ >

HENDERSON, LAMA, JULIMEX, GORSENIA, NOTTINGHAM

 

TARGI JS FASHION - CZ. 3 - sprawdź TUTAJ >

GAIA, ARUELLE, GATTA, WOLA, NOVITI

 

POKAZ KOLEKCJI MEDIOLANO - sprawdź TUTAJ >