OK, zamykam Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie »
Zamówienie i wysyłka

Zamówienie i wysyłka  1. Każda transakcja kupna - sprzedaży potwierdzana jest fakturą VAT, która dołączana jest do przesyłki lub przesyłana w formie elektronicznej na adres e-mailowy Klienta.

 2. Zamówienia przyjmowane są 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

 3. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

 4. Pokrywamy koszt wysyłki krajowej, jeżeli jednorazowe zamówienie przekracza kwotę 500 zł netto. W przypadku pierwszego zamówienia limit ten wynosi 300 netto. Przesyłki zagraniczne wysyłane są na koszt Klienta.

 5. Koszty wysyłki paczki za granicę: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Węgry - ok. 30 EUR. Bułgaria, Finlandia, Francja, Irlandia Północna, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Wlk. Brytania, Włochy - ok. 33 EUR.  Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Norwegia, Portugalia, Serbia - ok. 44 EUR. Maksymalna waga paczki to 31,5 kg.

 6. W przypadku zamówień hurtowych o wartości poniżej limitów podanych w punkcie 5. Klient pokrywa koszt przesyłki. Koszt wysyłki jednej paczki firmą kurierską to 12,21 zł netto. Opcja wyboru płatności i sposobu wysyłki, pojawiająca się na stronie www.js.com.pl przy finalizacji zamówienia, dotyczy wyłącznie klientów dropshippingowych. Pozostałe przesyłki hurtowe realizowane są automatycznie, zgodnie z warunkami handlowymi ustalonymi dla Klienta.

 7. Płatność odbywa się na podstawie otrzymanego przez Klienta dokumentu sprzedażowego.

 8. Wysyłka towaru następuje niezwłocznie po otrzymaniu od Klienta potwierdzenia wpłaty na konto lub po zaksięgowaniu należnej kwoty na koncie firmy JS Sp. z o.o.

 9. Płatność odbywa się poprzez przelew na konto:
   Płatność z Polski - ING Bank Śląski S.A. o Lublin 96 1050 1953 1000 0023 1082 5951
   Płatność z zagranicy (foreign payment) - ING Bank Śląski S.A. nr BIC (SWIFT) BPLPW 96 1050 1953 1000 0023 1082 5951

 10. W przypadku braku dostępności zamawianego towaru lub jakiejkolwiek innej trudności w realizacji zamówienia niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem drogą e-mail lub telefonicznie. Stopień realizacji zamówienia Klient może samodzielnie zweryfikować na Pulpicie klienta, w zakładce Zamówienia, po kliknięciu w jego numer.

 11. Procedura postępowania z przesyłkami otrzymywanymi od firmy JS spółka z o.o. za pośrednictwem firm spedycyjnych (zgłaszania braków lub uszkodzeń paczek dostarczanych przez przewoźników).   Zobacz PROCEDURĘ >>